Krynka wspiera młode, piłkarskie talenty

Krynka wspiera młode, piłkarskie talenty

Opublikowany

Młodzi piłkarze z Miejskiego  Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku rozpoczęli już wiosenne rozgrywki. Jednak ten sezon będzie szczególny, ponieważ do grona ich sponsorów dołączyła wytwórnia wód i napoi „Krynka”.
 
Klub MOSP przez ponad 20 lat swojego istnienia wielokrotnie zdobywał najwyższe noty, prezentując się na ogólnopolskich mistrzostwach  i zagranicznych turniejach. Warto podkreślić, że  na białostockim boisku wychowali się zawodnicy, którzy potem występowali w ekstraklasie czy reprezentacji Polski. To między innymi:  Damian Kądzior, Bartłomiej Drągowski czy Grzegorz Sandomierski.

Przez najbliższy rok wytwórnia wody z Krynek będzie  oficjalnym sponsorem młodych, białostockich piłkarzy zrzeszonych w MOSP-ie.

- Zawsze staramy się wspierać cenne inicjatywy. Szczególnie bliskie są nam te, które kładą nacisk na rozwój młodych ludzi. W tym roku zdecydowaliśmy, że naszą pomoc skierujemy w stronę piłkarzy z MOSP-u. Widzimy w nich wielki potencjał i nie wykluczone, że wśród zawodników jest niejeden następca Roberta Lewandowskiego – mówi Mieczysław Surowiec, prezes wytwórni „Krynka”.

Piłkarze dwóch drużyn ( U18 i U19), grających w Centralnej Lidze Juniorów, w tym sezonie wyjdą  na murawę  w nowych koszulkach.  Logo marki „Krynka” znajdzie się na dwóch kompletach sportowych strojów, tych w których grają przed własna publicznością i drugich, w których prezentują się na wyjazdach.

MOSP jest stowarzyszeniem powołanym w głównej mierze w celu szkolenia dzieci i młodzieży,  pod kątem zagwarantowania im jak najlepszego rozwoju zarówno sportowego jak i osobistego. Jego twórca i aktualny prezes Stanisław Bańkowski nie ukrywa swego zadowolenia z tego, że grono sponsorów powiększyło się.

- Bardzo cieszymy się, że udało się nam nawiązać współpracę z wytwórnią wód i napoi „Krynka”.  Dziękujemy i obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby w tym sezonie zaprezentować się jak najlepiej i nie zawieść oczekiwań zarówno naszych sponsorów jak i kibiców – mówi Stanisław Bańkowski.

Aktualnie w ośrodku trenuje ponad pięciuset chłopaków w różnych kategoriach wiekowych. Przy ulicy Świętokrzyskiej w Białymstoku mają do dyspozycji cztery pełnowymiarowe boiska, w tym jedno sztuczne z oświetleniem.



Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Krynka.MOSP.txt

txt | 2,38 KB

Pobierz
Krynka.MOSP(1).pdf

pdf | 137 KB

Pobierz
Krynka.MOSP(1).doc

doc | 2,95 MB

Pobierz
4.jpg

grafika | 5,11 MB

Pobierz
3.jpg

grafika | 3,14 MB

Pobierz
2.jpg

grafika | 2,97 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 3,5 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Krynka kolejny raz aktywnie włącza się w Święto Studentów

temu

Juwenalia, czyli najważniejsze święto wszystkich studentów, zbliżają się wielkimi krokami. 23 maja podczas tradycyjnej parady żaków, młodzi ludzie przejmą klucze do miasta i będą nim rządzić przez trzy kolejne dni! Jak zapewniają organizatorzy nie zabraknie dobrej muzyki, a motywem przewodnim tegorocznej imprezy jest Dziki Wschód. Doroczne Juwenalia tradycyjnie już wesprze Krynka – podlaski producent wód i napojów. 
„Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich”

temu

Tak brzmi hasło tegorocznej, jubileuszowej – 10. już edycji akcji Motoserce. 21 kwietnia na Rynku Kościuszki w Białymstoku wystartuje impreza organizowana przez białostockich motocyklistów, której motywem przewodnim jest honorowe dawstwo krwi.  W tym roku główny akcent zostanie jednak położony na kwestie pierwszej pomocy przedmedycznej. To cenne przedsięwzięcie od lat wspiera Krynka – podlaska wytwórnia wody źródlanej i napojów.
Krynka sponsorem Drogowskazów Kariery

temu

Podlaska wytwórnia wód i napojów Krynka kolejny raz będzie strategicznym sponsorem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Drogowskazy Kariery. W Białymstoku startuje on już po raz piąty, a jego celem jest pomoc studentom w zdobyciu praktycznej wiedzy, która umożliwi im rozpoczęcie kariery zawodowej.
Pomóż spełnić marzenie Huberta. Trwa zbiórka na portalu Pomagam.pl

temu

50 tysięcy złotych – tylko tyle i aż tyle potrzeba, aby pomóc niezwykłej rodzinie, w której wychowuje się 11-letni Hubert, podopieczny Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. By mógł chorować w lepszych warunkach musi mieć swój własny, nawet niewielki pokój. W tym momencie jego rodzice i dwaj bracia mieszkają w niespełna 40-metrowym, dwupokojowym mieszkaniu i nie mają pieniędzy, by móc zamienić je na większe. Fundacja „Pomóż Im” uruchomiła zbiórkę na portalu Pomagam.pl i do tej pory udało się zebrać ponad 5600 zł.

Pług na miarę oczekiwań

Rolnicy oczekują, że pług będzie wygodny w użytku, prosty w obsłudze i trwały. Nowa maszyna, zaprojektowana przez konstruktorów z firmy Koja ze Stawisk ma spore szanse, aby spełnić wszystkie te warunki, bez wyjątku.