Sercowy wieczorek w Mrs. Sporty w Zamościu

Klub Mrs. Sporty, Zamość

Sercowy wieczorek w Mrs. Sporty w Zamościu

Opublikowany

Klub Mrs. Sporty z Zamościu organizuje w najbliższą środę prozdrowotny wieczorek. Wyjątkowo - bo to klub sportowy wyłącznie dla kobiet - tym razem na spotkanie zaprasza nie tylko przedstawicielki płci pięknej. Podczas spotkania zostanie poruszony temat chorób układu krążenia. To problem, który dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Według danych GUS z 2017 roku choroby serca są najczęstszą przyczyną śmierci w naszym kraju. W ich skutek umiera 45 proc. Polaków. Odsetek ten jest jeszcze wyższy w województwach świętokrzyskim, lubelskim i podkarpackim. Tymczasem lekarze od lat przekonują i powtarzają, że chorobie można zapobiec i uniknąć wielu dramatów tylko poprzez zmianę trybu życia. 

Dla poprawy kondycji serca niezbędna jest zdrowa dieta i ruch

mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel Mrs. Sporty w Zamościu, a zarazem trener personalny

I dodaje:
- W naszym klubie można ćwiczyć pod opieką wykwalifikowanego trenera według indywidualnego programu, opracowanego także pod kątem medycznych zaleceń. Można skorzystać z porad dietetyka. Chcieliśmy jednak, aby nasi klienci poszerzyli też swoją wiedzę teoretyczną dotyczącą schorzeń kardiologicznych, by zrozumieli jak poważny to problem. Stąd pomysł na tematyczny wieczorek.

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia ( w środę) o godz. 19.30 i potrwa godzinę. Wstęp jest bezpłatny. Poprowadzi je Anna Jańczuk, dietetyk Mrs. Sporty Zamość. Wyjaśni m.in. o czym informuje nas pomiar ciśnienia tętniczego, czy jest dobry i zły cholesterol i jak regulować jego poziom odpowiednią dietą. Powie jakie skutki może wywołać tzw. podwyższony cholesterol, a także jaką rolę odgrywają trójglicerydy.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie co to jest homocysteina, nazywana cholesterolem 21 wieku, podczas wieczorku będzie mógł się tego dowiedzieć. Anna Jańczuk omówi w jaki sposób dieta oraz sposób życia wpływają na postęp choroby miażdżycowej. Poradzi też jak nie dać się zwariować, czyli jakie badania biochemiczne są konieczne, żebyśmy mieli wystarczającą informację o stanie naszego zdrowia i trzymali rękę na pulsie.

Wieczorek odbędzie się w klubie Mrs. Sporty przy ul. Reja 21 (Dom Handlowy „Tomasz”). Organizatorzy liczą na wcześniejszą rejestrację telefoniczną, pod numerem 690 022 632 lub za pośrednictwem Facebooka.
DSC_0019.JPGDSC_0094.JPGDSC_0035.JPG

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Teamt1.JPG

grafika | 687 KB

Pobierz
Wieczorek w Mrs Sporty. MEDIA.doc

doc | 121 KB

Pobierz
DSC_0019.JPG

grafika | 6,32 MB

Pobierz
DSC_0035.JPG

grafika | 5,7 MB

Pobierz
DSC_0094.JPG

grafika | 5,61 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Otwarty Mrs. Sporty w Zamościu

temu

Klub Mrs. Sporty w Zamościu, prowadzący gimnastykę tylko dla pań, zaprasza na Dzień Otwarty. Specjalnie z tej okazji oferuje pakiet startowy za darmo, konsultacje z trenerami i dietetykiem, a także wiele niespodzianek i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Fit przez cały rok

temu

Z końcem lata wiele kobiet obiecuje sobie, że zachowają wakacyjną sylwetkę, a na następny urlop wyjadą w jeszcze lepszej formie. Klub Mrs. Sporty w Zamościu pomoże im wytrzymać w tym postanowieniu. Przez cały sierpień oferuje w promocji  pierwszy miesiąc treningów za złotówkę.
Płaski brzuch zaczyna się na treningu i na talerzu

temu

Każda kobieta marzy o tym by jej brzuch był idealnie płaski. Tłuszcz na brzuchu jest nie tylko niemiły dla oka, ale także szalenie niezdrowy. Dlatego Mrs.Sporty w Zamościu zapewnia paniom trening skoncentrowany na wzmacnianiu między innymi mięśni brzucha, a w lipcu proponuje specjalny program „Płaski brzuch w 28 dni”
Mrs. Sporty z Zamościa adoptowała lemura

temu

Nie antylopa, nie łania ani gazela zostały wybrane na maskotkę klubu Mrs. Sporty w Zamościu, ale lemur! Powód jest oczywisty - nikt tak śmiało nie wygina ciała. Od maja fitness jest opiekunem jednego z tych sympatycznych futrzaków przebywających w zamojskim ZOO.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.