Awaria na polu? Części zamienne dostarczą pracownicy sklepu TwojaZagroda.pl

Awaria na polu? Części zamienne dostarczą pracownicy sklepu TwojaZagroda.pl

Opublikowany

Nie ma nic gorszego niż awaria ciągnika czy maszyny rolniczej podczas intensywnych prac w gospodarstwie. Rolnicy z okolic Sokółki mogą być spokojni, ponieważ w najbardziej kryzysowych sytuacjach z pomocą pośpieszą pracownicy sklepu TwojaZagroda.pl, który oferuje dowóz części zamiennych w miejsce wskazane przez klienta.

- Przed nami kolejny gorący sezon. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, zapewniamy im całodobowy dostęp do produktów i części zamiennych. Wystarczy telefonicznie złożyć zamówienie, a nasi pracownicy dostarczą je w konkretne miejsce lub dowiozą bezpośrednio do gospodarstwa  - mówi sprzedawca sklepu TwojaZagroda.pl.

533 111 477 – to numer infolinii, która jest czynna przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu – wystarczy zadzwonić i złożyć zamówienie. Pracownicy sklepu stacjonarnego przy ulicy Kresowej 62 w Sokółce, poza profesjonalną obsługą i szybkim dostarczeniem zapewniają również fachowe doradztwo.

Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl to także ciągle poszerzająca się oferta dealerska — w ciągu ostatnich kilku miesięcy w ofercie sklepu znalazły się: pełna oferta ciągników Farmtrac i maszyn Metal-Fach, a od kilku tygodni sklep stał się także oficjalnym dealerem firmy POM Augustów.
TwojaZagroda.pl oprócz sklepu stacjonarnego prowadzi również sklepy internetowe. Pierwszy to sklepmetalfach.com.pl, który dedykowany jest tylko częściom do maszyn marki Metal-Fach i ofercie dealerskiej. Drugi to sklep rolniczy TwojaZagroda.pl, który dynamicznie poszerza swoją ofertę.

- Nasz sklep ciągle wprowadza do oferty nowości. Można u nas kupić wszystkie części do maszyn Metal-Fach, do ciągników Zetor, Ursus oraz innych maszyn niezbędnych w gospodarstwach takich jak: prasa, kosiarka, kombajn, rozrzutnik czy siewnik – dodaje sprzedawca sklepu.

Sokólski sklep w ofercie posiada również wysokiej jakości folię, siatkę oraz sznurki rolnicze w atrakcyjnych cenach, akcesoria do ogrodu, a także odzież roboczą jak: koszule, bluzy, polary, kamizelki, kurtki czy buty robocze nadające się do pracy w różnych warunkach atmosferycznych. Sklep współpracuje tylko z polskimi i zaufanymi producentami branży BHP, co jest gwarancją tego, że asortyment sklepu jest gatunkowo najlepszy.
Sklep aktualnie posiada również wiele produktów w promocji – do zobaczenia w gazetce promocyjnej sklepu!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TwojaZagroda.MEDIA.pdf

pdf | 148 KB

Pobierz
TwojaZagroda.MEDIA.doc

doc | 237 KB

Pobierz
TwojaZagroda.Media.txt

txt | 2,57 KB

Pobierz
IMG_9534.png

grafika | 1,26 MB

Pobierz
IMG_9535.png

grafika | 1,18 MB

Pobierz
IMG_9532.png

grafika | 1,13 MB

Pobierz
IMG_9542.png

grafika | 984 KB

Pobierz
IMG_9538.png

grafika | 1,07 MB

Pobierz
folia siatka sznurek post FB.png

grafika | 414 KB

Pobierz
dowoz-na-miejsce-pracy-FB.png

grafika | 780 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Sokólski Metal-Fach kolejny raz zaprezentuje się na Agro Show w Bednarach

temu

W tym roku Agro Show - Międzynarodowa Wystawa Rolnicza w Bednarach będzie obchodzić swoje 20-lecie. Targi rozpoczną się 20 września i trwać będą kolejne cztery dni. Jak co roku na gigantycznej powierzchni - przeszło 120 ha - swoje maszyny i produkty rolnicze zaprezentuje aż 800 wystawców. Wśród tak zacnego grona nie mogło zabraknąć sokólskiego przedsiębiorstwa Metal-Fach, które pochwali się swoim najlepszym sprzętem. 
Rozpocznij rok szkolny ze sklepem TwojaZagroda.pl i darmowym planem lekcji

temu

Ani w pokoju ucznia, ani w jego tornistrze nie może zabraknąć jednej bardzo ważnej rzeczy – planu lekcji. Wiadomo, że dzieci są bardzo wymagające, a plan lekcji, który używają codziennie, nie może być nudny. Dlatego też naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzi sokólski sklep rolniczy TwojaZagroda.pl i organizuje akcję, dzięki której maluchy z klas 1 - 3  zamieszkujące obszary wiejskie mogą otrzymać darmowe i unikalne plany lekcj
Dzień otwarty w sklepie TwojaZagroda.pl

temu

Pokazy maszyn rolniczych topowych polskich producentów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i mega rabaty na asortyment sklepu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na klientów sklepu TwojaZagroda.pl już 2 lipca. Sklep rolniczy zaprasza do swojej siedziby w Sokółce na Dzień Otwarty.
Traktor, ciągnik a może cała ferma?

temu

Wielkanoc za pasem, a świąteczny zajączek musi zaopatrzyć się w upominki dla najmłodszych. Może zamiast tradycyjnego i niezdrowego kosza słodyczy w tym roku zrobi on  zakupy w sklepie TwojaZagroda.pl? Tam wybór mini maszyn rolniczych, które zadowolą niejednego chłopca jest ogromny. W asortymencie są również atrakcyjne puzzle i zestawy do budowania farm, które na pewno spodobają się dziewczynkom.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.