Maj z Mrs. Sporty

Wieczorki tematyczne w Mrs. Sporty

Maj z Mrs. Sporty

Opublikowany

Klub Mrs. Sporty w Białymstoku przygotował w maju dwa wieczorki tematyczne dla pań. Pierwszy dotyczyć będzie kłopotów z bolącymi plecami, a drugi brzusznej „oponki”, która ku rozpaczy właścicielek, uwidacznia się szczególnie latem, kiedy zakładają bardziej kuse i odsłaniające ubrania.  

- Wybraliśmy te właśnie tematy, ponieważ są one odpowiedzią na zgłaszane zapotrzebowanie – mówi Katarzyna Sadowska, właścicielka klubu Mrs. Sporty w Białymstoku. – Wśród naszych klubowiczek jest duża grupa kobiet, które chcą schudnąć i odzyskać szczupłą talię. Druga grupa to panie, mające dolegliwości związane z kręgosłupem. Przychodzą do nas głównie w celach terapeutycznych.

Pierwszy wieczorek "Zdrowe plecy bez bólu" odbędzie się 18 maja (piątek) o godz. 19.10. Poprowadzi go Marta Dalak. Będzie na nim mowa o profilaktyce czyli o tym jak dbać o kręgosłup, o znaczeniu snu, diety i suplementacji. Prowadząca pokaże także jak regenerować kręgosłup po intensywnym treningu, jakie pozycje dają mu najefektywniejszy odpoczynek. Spotkanie adresowane jest głównie do pań, które borykają się z dolegliwościami w obrębie pleców. Czasami nie jest to nic poważnego, tylko np.: męczące spięcie mięśniowe, z czym można sobie poradzić rozciąganiem albo masażem rollerami. Podczas wieczorku zademonstrowane zostaną proste techniki manualne, przynoszące ulgę po ciężkim dniu, który czujemy w plecach. Omówione też będą podstawy fizjoterapii. 
plecy.jpg
Tydzień później, 25 maja (także w piątek) o godz. 19.10 Mrs. Sporty zaprasza na kolejny wieczorek pod hasłem: "Płaski brzuch na lato!"

 - To problem dotyczący większości naszych klubowiczek – mówi Aleksandra Chadaj, trenerka która poprowadzi spotkanie. – 80 proc. winy za „oponkę” w miejscu talii ponosi zła dieta. W Polsce  mamy nienajlepsze pod tym względem nawyki żywieniowe, jadamy po prostu za tłusto. Lubimy podjadać, a choćby zdrowe i wskazane w diecie orzeszki ziemne, jadane w niewłaściwym czasie w zbyt dużych ilościach przynoszą szkodę. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak zabójcze jest dla diety tzw. piwko na sen.


Podczas wieczorku Aleksandra Chadaj opowie o podstawach skutecznej i zdrowej diety, o najczęstszych błędach żywieniowych. Wytłumaczy na czym polega metabolizm i jak go można przyspieszyć. Wyjaśni też, co znaczy medycznie brzmiący termin „tkanka wisceralna”, a także pokaże proste ćwiczenia, które pozwolą odzyskać płaski brzuch.

Maj to ostatni moment na to, by zadbać o wakacyjną sylwetkę, ale jak przekonują trenerzy Mrs. Sporty wystarczy kilka tygodni regularnych i właściwie dobranych ćwiczeń, by poczuć się lekko i wymodelować figurę.

Bezpłatnie wieczorki odbędą się w piątki: 18 i 25 maja (godz. 19.10) w klubie Mrs. Sporty przy ul. Fabrycznej 8 w Białymstoku.

Wstęp na spotkania kosztuje symboliczne 10 złotych, które przekazane będą podopiecznym Fundacji „Pomóż im”, prowadzącej jedyne w województwie hospicjum dla dzieci.
brzuch1.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

wieczorek.jpg

grafika | 62 KB

Pobierz
brzuch.jpg

grafika | 41,7 KB

Pobierz
brzuch1.png

grafika | 609 KB

Pobierz
plecy.jpg

grafika | 24,2 KB

Pobierz
Mrs_Sporty_wieczorki_MEDIA.doc

doc | 169 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Metamorfozy” z Hajnówce

temu

Popularne „Metamorfozy”, organizowane przez klub Mrs. Sporty, po raz pierwszy w Hajnówce! Wybrana do projektu pani przez dwa miesiące będzie miała szansę nie tylko zmienić swój wygląd, ale też dietę i codzienne nawyki, a w rezultacie życie.
W sobotę urodziny Mrs. Sporty

temu

Mrs. Sporty w Białymstoku świętuje pierwsze urodziny. Klubowiczki wiedzą, że ten rok to nie tylko sukcesy, ale też pot i wysiłek. Ale te, które wytrwały, nie mają wątpliwości, że było warto. Teraz więc czas na bal. Urodzinowa impreza odbędzie się w sobotę 13 października.
Dzień z Mrs. Sporty dedykowany sobie

temu

Klub Mrs. Sporty, prowadzący gimnastykę dla pań, wchodzi w nowy sezon z przytupem. Organizuje Dni Otwarte w Białymstoku i Hajnówce. W programie poza prelekcjami, zdrowymi przekąskami czy treningiem personalnym, znajdzie się wiele darmowych zabiegów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Podciągam się nawet na drążku

temu

Białostoczanka Monika Winiarska została laureatką konkursu „Kobieca transformacja na Lato”, ogłoszonego przez portal obcasypodlasia.pl. Przez dwa miesiące specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej, brafittingu, styliści i fryzjerzy pracowali nad jej wizerunkiem. Najwięcej czasu spędziła jednak w białostockim Klubie Mrs. Sporty.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.