„TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”

„TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”

Opublikowany

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN kolejny rok z rzędu organizuje kampanię pod hasłem „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny”. Akcja została zainicjowana w 2010 roku i celowo jest organizowana w czerwcu, ponieważ w tym miesiącu obchodzony jest Dzień Ojca.

- Zgodnie z coroczną tradycją poprosiliśmy polskie ośrodki leczenia niepłodności o przygotowanie na ten miesiąc specjalnej puli darmowych badań nasienia dla wszystkich przyszłych tatusiów. W tym roku mamy ich aż 900, a będzie można je wykonać w 34 punktach w Polsce – mówi Marta Górna ze Stowarzyszenia na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian".

Do akcji włączyła się białostocka i olsztyńska klinika leczenia niepłodności Artemida.

- Od lat kibicujemy działaniom jakie prowadzi stowarzyszenie „Nasz Bocian” i cieszymy się, że w tym roku zarówno nasza olsztyńska jak i białostocka placówka mogły się czynnie włączyć w tak cenną kampanię. Wszak ponad 20 procent par w Polsce i na świecie boryka się z niepłodnością. U połowy z nich problem leży po stronie mężczyzn. – mówi dr n. med. Jan Domitrz, specjalista położnictwa, ginekologii i endokrynologii z Centrum Medycznego Artemida. - Na podstawie badania płodności u mężczyzn oznacza się ruchliwość, morfologię i koncentrację plemników.

Białostocka klinika w ramach kampanii „TATA- najważniejsze słowo dla mężczyzny” oferuje 15 bezpłatnych badań nasienia (od 17 czerwca dziennie zostanie wykonane jedno darmowe badanie).

- Aby umówić się na  badanie w Białymstoku wystarczy zadzwonić i recepcjonistce  powiedzieć hasło „TATA” - dodaje specjalista z Artemidy.

W białostockiej placówce pacjenci mogą umawiać się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00  do 13.00 dzwoniąc pod nr tel. 690575686.

W Olsztynie akcja trwa od początku czerwca. Klinika oferuje wykonanie 30 manualnych badań nasienia. Pacjenci są umawiani w godzinach 11.00 -14.00. Dziennie zostanie przebadanych 2 – 3 mężczyzn. Wystarczy zadzwonić: (89) 532 61 24, (89) 513 86 40.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tata2.jpg

grafika | 179 KB

Pobierz
Tata.Artemida.txt

txt | 2,05 KB

Pobierz
TATA. Artemida.pdf

pdf | 250 KB

Pobierz
TATA. Artemida.doc

doc | 96 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Zrób sobie prezent na Dzień Matki i po porodzie wróć do formy

temu

Poporodowa fizjoterapia to dziedzina medycyny, która w Polsce jest wciąż niedostatecznie rozwinięta, choć na świecie pojawiło się już wiele wartościowych badań i publikacji naukowych na jej temat. Zajmuje się ona dolegliwościami i powikłaniami wynikającymi ze zmian, jakie zachodzą w organizmie kobiety podczas ciąży, porodu i połogu. Wiele mam nie wie, że odpowiednio dobrane zabiegi i ćwiczenia mogą całkowicie wyeliminować takie problemy jak: nietrzymanie moczu, bóle kręgosłupa czy zmniejszone doznania seksualne. Co ciekawe można im zapobiec bez ingerencji leków czy zabiegów chirurgicznych.
Masz problemy z laktacją? Pomogą specjaliści z Artemidy

temu

Narodziny dziecka to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jednak opieka i pielęgnacja, szczególnie nad pierwszym maleństwem, bywa dla młodych mam stresująca, zwłaszcza wtedy gdy pojawiają się problemy z laktacją.
In vitro krok po kroku

temu

Kiedy okazało się, że Joanna ma niedrożne jajowody i nie ma szans na naturalną ciążę, nie poddała się. Razem z mężem postanowili poszukać innego sposobu na to, by stać się rodzicami. Radzili się specjalistów i próbowali wielu metod. Bezskutecznie. Zostało ostatnie rozwiązanie – in vitro.
Pierwsze dziecko w Olsztynie urodzone dzięki metodzie in vitro

temu

Choć przyszedł na świat odrobinę za wcześnie, bo w 37 tygodniu ciąży, to jest już w domu, otoczony bezgraniczną miłością swoich rodziców. Marcel jest pierwszym dzieckiem urodzonym w Olsztynie dzięki procedurze in vitro, wykonanej w Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu  „Artemida”.

Wakacje to najlepszy czas na odchudzanie – brzmi nieprawdopodobnie, a jednak …

Nadchodzi lato, a ty nie zdążyłaś zrzucić zimowych, nadprogramowych kilogramów? Nie szkodzi. Wakacje to doskonały czas, aby zdrowo i bezpiecznie się ich pozbyć. Wówczas mamy znacznie więcej wolnego czasu, który można z powodzeniem przeznaczyć na aktywność fizyczną, a także na przygotowywanie smacznych i lekkostrawnych potraw, w których mogą dominować niskokaloryczne warzywa i owoce.