TUZ Leśnik dostępny już w Polsce

TUZ Leśnik dostępny już w Polsce

TUZ-y, produkty znanej słoweńskiej firmy Leśnik wchodzą na polski rynek. Rodzinna spółka z 40-letnią tradycją oferuje urządzenia dla branży rolniczej i komunalnej. Cieszą się one dużą renomą m.in. w Austrii, Niemczech i Skandynawii. Teraz Leśnik chce dotrzeć także do polskich klientów. 

Asem w portfolio firmy jest TUZ czyli przedni podnośniki hydrauliczny z trzypunktowym układem zwieszenia (stąd skrótowa nazwa sprzętu). Leśnik produkuje je w wersji uniwersalnej, przeznaczonej do wszystkich standardowych traktorów. Na zamówienie wytwarza też TUZ-y dedykowane, dopasowane do konkretnego modelu ciągnika i optymalnie z nim zintegrowane. Ma też w swojej ofercie wariant do samochodów ciężarowych dopinany ze zmienną płytą, dzięki czemu podnośnik może być instalowany na różnych pojazdach. W tym przypadku istnieje też możliwość wymiany podnośnika na płytę pod pług do odśnieżania czy inny osprzęt. Każdy TUZ ma odrębny certyfikat  i numer seryjny, co jest poświadczeniem jego jakości.

Wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem TUZ-ów w naszym kraju jest spółka Leśnik Polska, która ma swoją siedzibę w Łomży na Podlasiu.

- Wszystkie uniwersalne modele podnośnika dostępne są od ręki. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień i to na obszarze całej Polski - mówi Tomasz Kukliński, przedstawiciel firmy Leśnik Polska. - Oferujemy także swoją pomoc w zakresie uzyskania leasingu lub kredytu.

W Polsce TUZ Leśnik będzie konkurował w swojej branży z firmami zachodnimi i rodzimymi. Właściciele firmy są jednak przekonani, że porównanie ich podnośnika z innymi dostępnymi na naszym rynku wypada zdecydowanie na korzyść sprzętu słoweńskich konstruktorów.  

- Podnośnik Leśnika jest zdecydowanie tańszy od zachodnich, natomiast te produkowane w kraju bije na głowę jakością - uważa Tomasz Kuklinski z Leśnik Polska. -  Żaden z producentów nie używa na przykład zaczepów z szybkozłączem marki Walterscheid, uznawanych za  jedne z najlepszych  na świecie, ale które mają też wysoką cenę. Haki te są na seryjnym wyposażeniu każdego TUZ-a. W konstrukcji podnośnika Leśnika niewiele jest części spawanych. Zastąpione są elementami giętymi, co podnosi ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Na standardowym wyposażeniu ma też wiele dodatkowych rzeczy, które w przypadku innych firm trzeba dokupić, że wymienię tylko: dodatkowe gniazda zaworowe montowane w górnej belce poprzecznej, gniazdo elektryczne,  śrubę rzymską. Jestem pewny, że gdyby postawić obok siebie podnośnik produkowany w Polsce i TUZ Leśnika, nawet człowiek, który nie jest w temacie specjalistą wybrałby nasze urządzanie.

Jakość TUZ-a rzuca się po prostu w oczy: mocna konstrukcja, nowoczesny design. Posiada też wyposażenie dodatkowe (dostępne opcje) takie jak: sterowanie hydrauliczne z joysticka, akumulator hydrauliczny (tzw. amortyzator drgań), zwiększający komfort pracy oraz zapobiegający uszkodzeniom podczas transportu i prac, dodatkowe gniazda hydrauliczne. Wyposażony jest w dolne i boczne wzmocnienia. W jego konstrukcji zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań. Produkowany jest w Zgrnji Žerjavci, na Słowenii od 1976 roku i przez wielu uznawany jest za najsolidniejszy w swojej klasie.

lesnik1.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

lesnik2.jpg

grafika | 202 KB

Pobierz
Leśnik na polskim rynku. MEDIA.doc

doc | 129 KB

Pobierz
lesnik1.jpg

grafika | 185 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC

Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy? Jakich przyborów kuchennych używają do ich przygotowania? Jak wybornie smakują potrawy z tych zakątków świata? Tego wszystkiego będą mogli dowiedzieć się mali uczestnicy warsztatów kulinarno – językowych, kt
10 milionów dodatkowego przychodu firm białostockiego BNI

„Jaka prezentacja – taka rekomendacja” - te słowa towarzyszą ponad setce białostockich przedsiębiorców, którzy już w trzech grupach spotykają się co tydzień o poranku, aby wspólnie robić biznes. Dodatkowy przychód firm z białostockiego BNI przekroczył właśnie kwotę 10 mi
„Porcja Dobra” wchodzi na polski rynek

Podczas tegorocznego Kongresu Słodyczy i Przekąsek Sweets & Snacks, który rozpocznie się 15 listopada w Warszawie, odbędzie się premiera linii naturalnych i zdrowych przekąsek o nazwie „Porcja Dobra”, wykreowanych przez markę BE NOW,  srebrnego partnera wydarzenia.
Nigdy nie można się poddać

Założycielka i właścicielka rodzinnej firmy Maral Trendy. Krawcowa, projektantka mody i całym sercem oddana szefowa, która swoich pracowników traktuje jak członków rodziny. Nieprzerwanie od blisko 25 lat tworzy unikalne, damskie kreacje, a spod jej rąk wychodzą tylko pro
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.