Dzień Otwarty Mrs. Sporty w Zamościu

Gimnastyka dla pań

Dzień Otwarty Mrs. Sporty w Zamościu

Opublikowany

Klub Mrs. Sporty w Zamościu, prowadzący gimnastykę tylko dla pań, zaprasza na Dzień Otwarty. Specjalnie z tej okazji oferuje pakiet startowy za darmo, konsultacje z trenerami i dietetykiem, a także wiele niespodzianek i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Dzień Otwarty odbędzie się w najbliższą środę 19 września w klubie przy Domu Handlowym Tomasz (ul. Reja 21). Pierwsza odsłona potrwa od godz. 8.00 do 12.00, druga część popołudniowa rozpocznie się o godz. 15.30, a zakończy około 20.00.

- Rozpoczynamy nowy sezon z impetem. We wrześniu podejmuje się wiele decyzji dotyczących spraw, które chcielibyśmy poprawiać przez najbliższe 10 miesięcy. Namawiamy na to, by przede wszystkim pomyśleć o swoim zdrowiu i zapisać się na regularne zajęcia sportowe, które poprawią kondycję, wymodelują sylwetkę i dodadzą życiowej werwy – mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel Mrs. Sporty w Zamościu. – Zajęcia gimnastyczne, jakie proponujemy mogą też być wsparciem leczenia rehabilitacyjnego. Program każdej z ćwiczących dopasowany jest do jej indywidualnych potrzeb.

Tego dnia dla zachęty nowe klubowiczki otrzymają za darmo pakiet startowy, który w innym przypadku kosztuje 120 zł. Pakiet jest podstawą do opracowania personalnego treningu i indywidualnej diety dla każdej pani. Powstaje w oparciu o wywiad medyczny, analizę składu ciała oraz rozmowy z trenerami i dietetykiem. Określa punkt wyjścia, a także cele, które trenująca zamierza osiągnąć.  

Kobiety, które chciałyby dołączyć do Mrs. Sporty w Zamościu mogą też skorzystać z innej promocji – zainteresowane panie za pierwszy miesiąc treningu zapłacą połowę ceny. Oferta ta jest ważna tylko do końca września.

W środę, 19 września, klub otworzy szeroko swoje drzwi. Panie, które chcą podczas Dnia Otwartego skorzystać z konsultacji treningowej i dodatkowo mieć trening personalny, powinny wcześniej umówić się telefonicznie lub osobiście, by trener zarezerwował czas specjalnie dla nich. Będą też mogły spotkać się z dietetykiem, który udzieli porad żywieniowych. W programie jest też fit poczęstunek. Klub zaplanował wiele konkursów, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, np. torby sportowe Mrs. Sporty. Ale tego dnia nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma.
mrs spprty zamość.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

mrs spprty zamość.png

grafika | 656 KB

Pobierz
mrs_sporty_Za.jpg

grafika | 192 KB

Pobierz
Mrs.Sporty_-_Zamość_MEDIA.doc

doc | 125 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Fit przez cały rok

temu

Z końcem lata wiele kobiet obiecuje sobie, że zachowają wakacyjną sylwetkę, a na następny urlop wyjadą w jeszcze lepszej formie. Klub Mrs. Sporty w Zamościu pomoże im wytrzymać w tym postanowieniu. Przez cały sierpień oferuje w promocji  pierwszy miesiąc treningów za złotówkę.
Płaski brzuch zaczyna się na treningu i na talerzu

temu

Każda kobieta marzy o tym by jej brzuch był idealnie płaski. Tłuszcz na brzuchu jest nie tylko niemiły dla oka, ale także szalenie niezdrowy. Dlatego Mrs.Sporty w Zamościu zapewnia paniom trening skoncentrowany na wzmacnianiu między innymi mięśni brzucha, a w lipcu proponuje specjalny program „Płaski brzuch w 28 dni”
Mrs. Sporty z Zamościa adoptowała lemura

temu

Nie antylopa, nie łania ani gazela zostały wybrane na maskotkę klubu Mrs. Sporty w Zamościu, ale lemur! Powód jest oczywisty - nikt tak śmiało nie wygina ciała. Od maja fitness jest opiekunem jednego z tych sympatycznych futrzaków przebywających w zamojskim ZOO.
Zabierz mamę na trening

temu

Dni otwarte w Mrs. Sporty w Zamościu będą obchodzone także jako Dni Bliskich, ponieważ zawsze weselej trenuje się drużynowo. Przypadają one na 25 i 26 maja, kiedy dziękujemy naszym mamom. Klub zachęca, by swoje święto spędziły aktywnie i w dobrym towarzystwie.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.