Marzysz o własnej kawiarni? Otwórz SO! COFFEE w Szczecinie

Dobra kawa w miłej atmosferze

Marzysz o własnej kawiarni? Otwórz SO! COFFEE w Szczecinie

Opublikowany

SO! COFFEE. Tylko kawa? Zdecydowanie więcej. To miejsce spotkań o wyjątkowej atmosferze, otwarte na gości. W Polsce działa 58 lokali tej marki. Od dwóch lat sieć rozwija system franczyzowy. Teraz szuka partnerów w Szczecinie. Oferuje duży rabat.

- W Szczecinie działają dwa nasze lokale. Mają stałych bywalców i fanów. Mieszkańcy dużych miejscowości coraz częściej umawiają się na kawę „na mieście”. Kolejna kawiarnia w tym mieście miałaby więc potencjał rozwojowy  – mówi Anna Szcześniak, kierownik marki SO! COFFEE.

Do tej pory w ramach franczyzy sieć uruchomiła 7 lokali, 3 kolejne zostaną otwarte w najbliższych miesiącach. SO! COFFEE należy do Międzynarodowej Grupy Lagardere, która w portfolio posiada takie marki jak Inmedio, Relay, Virgin, Discover oraz sklepy Duty Free na lotniskach.

Podstawą menu kawiarni jest kawa, gatunkowe herbaty, świeżo wyciskane soki oraz przekąski - słone typu kanapki czy quiche i słodkie: ciasta, gofry i lody Furore!

- Tworzymy miejsca, do których chce się wracać, odpowiednie na różne okazje: prywatne i zawodowe – zaznacza Grzegorz Łyczak, zastępca dyrektora operacyjnego w SO! COFFEE. – Wyróżnia nas wystrój - nowoczesny i elegancki. Dużą wagę przykładamy do szkolenia baristów.  

Co trzeba zrobić, żeby wejść do SO!  COFFEE i zacząć realizować marzenie o własnej kawiarni? Po pierwsze znaleźć odpowiedni lokal. Marka wychodzi z założenia, że to Franczyzobiorca zna miejscowy rynek. W idealnym wariancie lokal powinien mieć ok. 70 m. kw. (wyspa 40 m. kw.), ale projektanci SO! COFFEE są w stanie w niemal każdym metrażu stworzyć oryginalne wnętrze.

Dla inwestorów z Szczecina SO! COFFEE oferuje obecnie  50 proc. rabat na opłatę wstępną, która teraz wynosi tylko 15 tys. zł. Franczyzobiorca powinien też posiadać kapitał na inwestycję - około 290 tys. złotych (kwota uzależniona jest od formatu i wielkości lokalu). Miesięczna opłata franczyzowa to 5 proc. netto od obrotu. W zamian inwestor zyskuje: pomoc w ocenie ryzyka finansowego, w wyborze lokalu, jego aranżację (w tym projekt technologiczny). Dostaje też know-how dotyczące zarządzania biznesem, atrakcyjną ofertę produktową, kontakty do sprawdzonych dostawców z preferencyjnymi warunkami handlowymi oraz wsparcie marketingowe i promocję.

Nie musi posiadać doświadczenia, marka zapewnia załodze pełen pakiet szkoleń. Wymagane jest przede wszystkim zaangażowanie w pracę. Jeśli więc marzysz o własnej kawiarni, w której będziesz z radością przyjmował gości, a pracując dobrze się bawił – SO! COFFEE.

Kontakt w sprawie franczyzy kawiarni SO! COFFEE:
Grzegorz Łyczak Z-ca Dyrektora Operacyjnego Non Travel Retail - Locations/Franczyza • Lagardere Travel Retail Polska
T: +48 225723200 M: +48506015368
e-mail: g.lyczak@lagardere-tr.pl

so!coffee2.jpgso!coffee3.jpgTK_biega.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

so!coffee2.jpg

grafika | 2,29 MB

Pobierz
So!Coffee1.jpg

grafika | 2,54 MB

Pobierz
so!coffee3.jpg

grafika | 2,18 MB

Pobierz
Sieć So!Coffee szuka partnerów_Szczecin.doc

doc | 116 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
NYCharm – nowa kolekcja Maral Trendy jest już dostępna

temu

Rytmiczny puls miasta, bijący nieustannie przez całą dobę. Wyznaczający trendy. Nadający ton. Rytm Nowego Yorku - metropolii, w której "niemożliwe" nie istnieje. Puls, który nigdy nie zanika. Czasem gwałtownie i dynamicznie przyspiesza, by na moment zwolnić, chwytając ulotne chwile zasłużonego relaksu. To miasto, które nigdy nie zasypia i zawsze wyzwala emocje. Pozostawia przy tym swobodę wyboru: można je pokochać lub znienawidzić, ale nie można pozostać obojętnym.
Buty trekkingowe – co trzeba o nich wiedzieć?

temu

Wybór odpowiednich butów to nie jest łatwa sprawa. Na rynku jest wiele modeli, co sprawia, że trudno jest podjąć odpowiednią decyzję, tym bardziej, że buty trekkingowe nie są tanie, ale odpowiednio dobrane posłużą wiele lat.
Laserowy paintball w zamian za makulaturę

temu

Białostocki klub Lastag, który oferuje nietuzinkową rozrywkę jaką jest  laserowy paintball, z początkiem października rozpoczął akcję zbiórki makulatury skierowaną do białostockich szkół. Dochód  ze sprzedaży surowca wtórnego zostanie przeznaczony na wsparcie Podlaskiego Hospicjum Dziecięcego, które właśnie rozpoczęło swoją działalność.
Bestie pokażą pazury? W sobotę mecz z KS Warszawianka

temu

Po drugiej kolejce Bestios Białystok zajmują trzecie miejsce w tabeli II ligi piłki ręcznej mężczyzn, udowadniając, że będą się liczyć w tegorocznych rozgrywkach. Przed drużyną trudny mecz z KS Warszawianka. Bestie rozegrają go w sobotę w Białymstoku. Potrzebują 8 zawodnika – kibiców.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.