W sobotę urodziny Mrs. Sporty

Impreza w klubie Mrs. Sporty 

W sobotę urodziny Mrs. Sporty

Opublikowany

Mrs. Sporty w Białymstoku świętuje pierwsze urodziny. Klubowiczki wiedzą, że ten rok to nie tylko sukcesy, ale też pot i wysiłek. Ale te, które wytrwały, nie mają wątpliwości, że było warto. Teraz więc czas na bal. Urodzinowa impreza odbędzie się w sobotę 13 października.

- Chcemy celebrować nasze urodziny, bo przez tych 12 miesięcy naprawdę życie wielu kobiet, które się z nami związały, uległo diametralnej zmianie  – mówi Katarzyna Sadowska, właścicielka klubu Mrs. Sporty w Białymstoku. -  Ćwiczenia gimnastyczne dają tężyznę, ale  i życiową energię. Poprawiają figurę, ale też uczą organizacji i dyscypliny. To się przekłada na inne dziedziny. Mamy kilka klubowiczek, które treningi w naszym klubie zmotywowały do tego, by dokonać  transformacji na wielu frontach. Chcemy, żeby o tym opowiedziały, dodały odwagi innym. Urodziny to czas podsumowań, a mam wrażenie, że  wiele nam się wspólnie się udało. 

13 października w godzinach porannych (od 9 do 12) klub będzie otwarty dla wszystkich  zainteresowanych. Panie - bo jest to gimnastyka dedykowana wyłącznie do kobiet - będą mogły zobaczyć w jakich warunkach odbywają się zajęcia, dowiedzieć się na czym polega personalny trening interwałowy, porozmawiać z trenerem, umówić się na indywidualne, bezpłatne ćwiczenia, a także skorzystać z darmowych porad dietetyka. Tego dnia zapisy do klubu będą odbywały się na specjalnych urodzinowych warunkach. Pakiet startowy, który kosztuje 120 zł, w sobotę będzie można dostać za darmo. Mrs. Sporty przygotowuje też inne atrakcje.

Wieczorem klubowiczki będą się bawić we własnym gronie. Zaserwowane zostaną fit przekąski, w tym dietetyczny, ale słodki tort. Przewidziane są też konkursy, w których wygrać można będzie atrakcyjne nagrody, takie jak  torby sportowe, kubki Mrs. Spory i inne. Nie zabraknie muzyki, a jeśli klubowiczki będą miały ochotę niewykluczone są także tańce.

- Kiedy się spotykamy na treningach, jest to czas wytężonej pracy. Oczywiście udaje nam się pogadać w przerwach czy w szatni, nawiązują się znajomości. Mamy jednak niedosyt takich spotkań na luzie i bez pośpiechu. Urodziny będą okazją by poznać się lepiej i razem pobawić – dodaje Katarzyna  Sadowska.

Przez rok z treningów w Mrs. Sporty w Białymstoku skorzystało 250 pań. Wiele z nich już po pierwszych zajęciach wiedziało, że to jest miejsce dla nich. Klub ma więc duże grono stałych bywalczyń, niektóre są w klubie od pierwszych dni. Tak jak Jolancie Dąbrowskiej, która twierdzi, że nigdzie nie została potraktowana z taką uwagą jak w Mrs. Sporty.

- Panuje tu fantastyczna atmosfera, a trenerzy są prawdziwym wsparciem. Nie tylko dbają, aby ćwiczenia były dobrze wykonywane, a przez to trening bardziej efektywny, ale pochodzą indywidualnie do każdej klubowiczki  - opowiada Jolanta Dąbrowska. - A po każdym treningu… to pozytywne zmęczenie, dające poczucie, że to był naprawdę dobrze wykorzystany czas.
Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

mrs.sporty_urodziny.jpg

grafika | 61,5 KB

Pobierz
mrs.sporty1.jpg

grafika | 67,9 KB

Pobierz
mrs.sporty.jpg

grafika | 58,6 KB

Pobierz
Mrs_Sporty_Urodziny_MEDIA.doc

doc | 125 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
„Metamorfozy” z Hajnówce

temu

Popularne „Metamorfozy”, organizowane przez klub Mrs. Sporty, po raz pierwszy w Hajnówce! Wybrana do projektu pani przez dwa miesiące będzie miała szansę nie tylko zmienić swój wygląd, ale też dietę i codzienne nawyki, a w rezultacie życie.
Dzień z Mrs. Sporty dedykowany sobie

temu

Klub Mrs. Sporty, prowadzący gimnastykę dla pań, wchodzi w nowy sezon z przytupem. Organizuje Dni Otwarte w Białymstoku i Hajnówce. W programie poza prelekcjami, zdrowymi przekąskami czy treningiem personalnym, znajdzie się wiele darmowych zabiegów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Podciągam się nawet na drążku

temu

Białostoczanka Monika Winiarska została laureatką konkursu „Kobieca transformacja na Lato”, ogłoszonego przez portal obcasypodlasia.pl. Przez dwa miesiące specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej, brafittingu, styliści i fryzjerzy pracowali nad jej wizerunkiem. Najwięcej czasu spędziła jednak w białostockim Klubie Mrs. Sporty.
W wakacje również warto dbać o formę

temu

Choć wakacje w pełni, ale trenerzy w klubach Mrs. Sporty w Białymstoku i Hajnówce niezależnie od okresu urlopowego wspierają klubowiczki w realizacji ich celów. Kilka dni temu, podczas cyklicznego spotkania, panie mogły poznać ćwiczenia, które można z powodzeniem wykonywać w trakcie letnich wojaży, a także dowiedziały się jak w tym czasie odpowiednio zadbać o skórę.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.