Na nartach po angielsku

Szkoła Języków Obcych ABC

Na nartach po angielsku

Czy można aktywnie wypoczywać szusując na stoku i jednocześnie szlifować angielski? Oczywiście. A przekonają się o tym uczestnicy obozu narciarskiego jaki  organizuje Szkoła Języków Obcych ABC.

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Tak więc rodzice miłośników białego szaleństwa już teraz powinni zdecydować gdzie wyślą swoje pociechy. Białostocka Szkoła Języków obcych właśnie rozpoczęła zapisy na obóz w nietuzinkowym i bardzo urokliwym miejscu, we włoskich Dolomitach.

Oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 12 – 19 lat. Połączenie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu z utrwalaniem języka angielskiego to doskonały pomysł na zimowy wypoczynek. Ci, którzy uczestniczyli w takich obozach w latach ubiegłych wiedzą to doskonale i namawiają innych do skorzystania z propozycji szkoły ABC. Wśród nich jest Filip, który szusował na nartach w ubiegłym roku.

- To było wspaniałe przeżycie. Z jednej strony aktywnie spędziłem czas, z drugiej podszkoliłem swój angielski. Przydał się on wielu prozaicznych sytuacjach. Bardzo podobało mi się to, że samodzielnie mogliśmy organizować zajęcia i nikt niczego nam nie narzucał. Obóz narciarski to dużo lepsza alternatywa niż siedzenie przed komputerem czy telewizorem – mówi Filip.

Jedyny organizowany przez szkołę  turnus zaczyna się 25 stycznia i potrwa do 3 lutego.

- Val di Sole to region narciarski leżący w samym sercu Dolomitów - prawdziwy raj dla amatorów wyjątkowo pięknych, zapierających dech w piersiach alpejskich widoków. Wymarzone  miejsce na zimowy wypoczynek, ale to też doskonały klimat do  podszlifowania języka angielskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ilość miejsc ograniczona – mówi Katarzyna Łapińska, dyrektor ABC SJO.

Rezerwacje są możliwe pod numerem telefonu: 503 370 558, a szczegóły znajdują się na stronie internetowej : http://abcszkola.pl/

Załączniki

Pobierz wszystkie

SzkołaABC.Obóz narciarski(1).doc

doc | 108 KB

Pobierz
SzkołaABC.Obóz narciarski.txt

txt | 2,06 KB

Pobierz
20180123_155319.jpg

grafika | 3,29 MB

Pobierz
20180118_174037.jpg

grafika | 4,36 MB

Pobierz
20180122_112321.jpg

grafika | 4,16 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
It`s all about food. W kulinarną podróż zaprasza Szkoła Języków Obcych ABC

Co najchętniej jadają Brytyjczycy, Amerykanie i Australijczycy? Jakich przyborów kuchennych używają do ich przygotowania? Jak wybornie smakują potrawy z tych zakątków świata? Tego wszystkiego będą mogli dowiedzieć się mali uczestnicy warsztatów kulinarno – językowych, kt
10 milionów dodatkowego przychodu firm białostockiego BNI

„Jaka prezentacja – taka rekomendacja” - te słowa towarzyszą ponad setce białostockich przedsiębiorców, którzy już w trzech grupach spotykają się co tydzień o poranku, aby wspólnie robić biznes. Dodatkowy przychód firm z białostockiego BNI przekroczył właśnie kwotę 10 mi
„Porcja Dobra” wchodzi na polski rynek

Podczas tegorocznego Kongresu Słodyczy i Przekąsek Sweets & Snacks, który rozpocznie się 15 listopada w Warszawie, odbędzie się premiera linii naturalnych i zdrowych przekąsek o nazwie „Porcja Dobra”, wykreowanych przez markę BE NOW,  srebrnego partnera wydarzenia.
Nigdy nie można się poddać

Założycielka i właścicielka rodzinnej firmy Maral Trendy. Krawcowa, projektantka mody i całym sercem oddana szefowa, która swoich pracowników traktuje jak członków rodziny. Nieprzerwanie od blisko 25 lat tworzy unikalne, damskie kreacje, a spod jej rąk wychodzą tylko pro
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.