Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny
Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny

Mrs. Sporty w Zamościu świętuje swoje drugie urodziny

Trudno policzyć jak wiele pań  w ciągu ostatnich dwóch lat zmieniło swoje życie dzięki Mrs. Sporty w Zamościu. Dziś większość z nich to pewne siebie, wysportowane, zgrabne i przede wszystkim szczęśliwe kobiety. 9 listopada klub będzie świętował swoje urodziny i z tej okazji zaprasza na dzień otwarty zarówno aktualne klubowiczki jaki i te, które do regularnych treningów nie są jeszcze przekonane.

- Bardzo się cieszę, że w ciągu tych dwóch lat wyszło od nas tyle zadowolonych klubowiczek. To oznacza, że nasz system motywacyjny jest na tyle mocny, że warto w naszym towarzystwie zaczynać swoje osobiste zmiany. Ćwiczenia fizyczne wykonywane pod czujnym okiem trenerów nie tylko poprawiają sprawność fizyczną, ale też kojąco wpływają na psychikę – mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel Mrs. Sporty w Zamościu.

Klub pierwszy raz swoje drzwi otworzył w listopadzie 2016 roku. Dlatego też 9 listopada przedstawiciele marki zapraszają na niecodzienne wydarzenie – urodziny klubu.  Panie – bo jest to klub sportowy przeznaczony wyłącznie do kobiet – będą mogły zobaczyć, w jakich warunkach odbywają się zajęcia, dowiedzieć się, na czym polega personalny trening interwałowy, poznać wykwalifikowaną kadrę, obejrzeć  sprzęt, na którym gubi się zbędne kilogramy i porozmawiać z fachowcami o tym, jak zapewnić sobie dobre samopoczucie na co dzień, a także skorzystać z porad dietetycznych.

- To będzie absolutnie wyjątkowa impreza, dlatego też nie zabraknie tortu i szampana. Odrobina kalorii w tym dniu jest całkowicie dozwolona. Gwarantujemy wszystkim doskonałą zabawę fantową i koło fortuny z niespodziankami – dodaje Dariusz Wojtkowski.

Urodziny Mrs. Sporty w Zamościu rozpoczną się o godzinie8.00 i potrwają do 20.00 Klub mieści się przy ulicy M. Reja 21 (DH Tomasz). To jedyne miejsce w Zamościu dedykowane tylko i wyłącznie kobietom. Z powodzeniem mogą z niego skorzystać te panie, którym zależy na pozbyciu się zbędnych kilogramów, wzmocnieniu mięśni brzucha i kręgosłupa, poprawieniu krążenia, zmianie nawyków żywieniowych. Trenerzy personalni są do dyspozycji przez cały trening, który trwa zaledwie 30 minut.

- To absolutnie wystarczy, i z pewnością jest to kluczowy argument dla zabieganych i zapracowanych kobiet. Serdecznie zapraszam – kończy właściciel klubu.

Załączniki

Pobierz wszystkie

ZamośćUrodzinyMrs.Sporty.txt

txt | 2,49 KB

Pobierz
ZamośćUrodzinyMrs.Sporty.doc

doc | 114 KB

Pobierz
ramk_galazka_mrs2.png

grafika | 882 KB

Pobierz
facebook_klub_uro_1200x628.png

grafika | 61,8 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Dzień Otwarty Mrs. Sporty w Zamościu

Klub Mrs. Sporty w Zamościu, prowadzący gimnastykę tylko dla pań, zaprasza na Dzień Otwarty. Specjalnie z tej okazji oferuje pakiet startowy za darmo, konsultacje z trenerami i dietetykiem, a także wiele niespodzianek i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.
Fit przez cały rok

Z końcem lata wiele kobiet obiecuje sobie, że zachowają wakacyjną sylwetkę, a na następny urlop wyjadą w jeszcze lepszej formie. Klub Mrs. Sporty w Zamościu pomoże im wytrzymać w tym postanowieniu. Przez cały sierpień oferuje w promocji  pierwszy miesiąc treningów za złotówkę.
Płaski brzuch zaczyna się na treningu i na talerzu

Każda kobieta marzy o tym by jej brzuch był idealnie płaski. Tłuszcz na brzuchu jest nie tylko niemiły dla oka, ale także szalenie niezdrowy. Dlatego Mrs.Sporty w Zamościu zapewnia paniom trening skoncentrowany na wzmacnianiu między innymi mięśni brzucha, a w lipcu proponuje specjalny program „Płaski brzuch w 28 dni”
Mrs. Sporty z Zamościa adoptowała lemura

Nie antylopa, nie łania ani gazela zostały wybrane na maskotkę klubu Mrs. Sporty w Zamościu, ale lemur! Powód jest oczywisty - nikt tak śmiało nie wygina ciała. Od maja fitness jest opiekunem jednego z tych sympatycznych futrzaków przebywających w zamojskim ZOO.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.